Maski od A do Z – blog

Triki urodowe Koreanek
Koreanki słyną z nieskazitelnej cery i młodego wyglądu, który utrzymuje się nawet w jesieni życia. Zastanawiałaś się kiedyś, co jest tego przyczyną? To przede wszystkim efekt długich poszukiwań najlepszych metod na dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry. Poznaj sekrety urody Koreanek i wykorzystaj je w codziennej pielęgnacji skóry twarzy!
Czytaj więcej
Jak pielęgnować twarz jesienią i zimą?
Jesienią i zimą skóra jest szczególnie narażona na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Niskie temperatury, porywisty wiatr i wilgotne powietrze, to główne przyczyny złej kondycji skóry. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na odpowiednią pielęgnację skóry w tym trudnym okresie. Przekonaj się, co możesz zrobić, aby zapewnić swojej cerze właściwe odżywienie i regenerację! 
Czytaj więcej
Płachty do zadań specjalnych

Każda cera zasługuje na wyjątkową pielęgnację. Co jednak zrobić, gdy klasyczne kosmetyki nie radzą sobie z odpowiednim nawilżeniem i odżywieniem skóry? W takich przypadkach warto skorzystać z maseczek w płachtach do zadań specjalnych! Redukcja zmarszczek i przebarwień, precyzyjne oczyszczenie, a może efekt liftingu twarzy? Niezależnie, które z tych działań jest Twoim priorytetem, nasze płachty do zadań specjalnych stoją na posterunku dogłębnej pielęgnacji! 

Czytaj więcej
Co łączy maski w płachcie i koreański zespół BTS?

Wydaje Ci się, że maseczki w płachcie i jeden z najpopularniejszych zespołów k-popowych na świecie nie mogą mieć ze sobą wiele wspólnego? Wręcz przeciwnie! To, co ich łączy to przede wszystkim ogromna renoma i uwielbienie fanów. Maski w płachcie to koreańskie must-have codziennej pielęgnacji twarzy. Natomiast BTS gości na playlistach koreańskich, europejskich czy amerykańskich nastolatków bez względu na porę dnia i roku! Mediheal połączył ze sobą te dwa światy, tworząc limitowaną serię masek w płachcie Mediheal BTS Edition.

 
Czytaj więcej
Przywróć równowagę wrażliwej skórze

Cera wrażliwa jest bardzo podatna na podrażnienia. W związku z tym do jej codziennej pielęgnacji należy stosować kosmetyki, które powinny być łagodne dla skóry. Krem do cery wrażliwej i inne produkty pielęgnacyjne nie mogą zawierać alkoholu, silnych detergentów oraz alergenów, a także środków konserwujących. 

Czytaj więcej
pixel