Maski od A do Z – blog

Kimchi - koreański sposób na piękną cerę!
Na nieskazitelną skórę Koreanek mają wpływ nie tylko liczne zabiegi i rytuały pielęgnacyjne. Ważną rolę w tym aspekcie odgrywa również dieta oparta na sfermentowanych warzywach. Koreańskim odpowiednikiem naszych kiszonych ogórków jest kimchi. To sfermentowana mieszanka różnorodnych warzyw, m.in. kapusty pekińskiej, czosnku, chili czy rzodkwi japońskiej. Kimchi to z pewnością jeden z najważniejszych sekretów perfekcyjnej cery Koreanek. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się mu bliżej!
Czytaj więcej
Ochrona mikrobiomu skóry
Skóra pełni funkcję warstwy ochronnej organizmu przed ingerencją szkodliwych patogenów. Kluczową rolę w tym aspekcie odgrywają mikroorganizmy, które tworzą mikrobiom. Od tego, czy żyją w równowadze, zależy zdrowie i wygląd Twojej skóry. Przekonaj się jakie funkcje pełni mikrobiom i w jaki sposób pielęgnować skórę, aby pozostał nienaruszony!
Czytaj więcej
Triki urodowe Koreanek
Koreanki słyną z nieskazitelnej cery i młodego wyglądu, który utrzymuje się nawet w jesieni życia. Zastanawiałaś się kiedyś, co jest tego przyczyną? To przede wszystkim efekt długich poszukiwań najlepszych metod na dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry. Poznaj sekrety urody Koreanek i wykorzystaj je w codziennej pielęgnacji skóry twarzy!
Czytaj więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • Następna strona
pixel