Mediheal - ulubione kosmetyki gwiazd!

2021-09-28
Mediheal - ulubione kosmetyki gwiazd!

Mediheal - ulubione kosmetyki gwiazd!

Chcesz wyglądać jak kobiety z pierwszych stron gazet? Zastanawiasz się, jaki jest sekret ich pielęgnacji? Sprawdź, które znane i lubiane gwiazdy z Polski wybierają Mediheal oraz co sprawia, że ta marka jest przez nie tak doceniana.

Maski w płachcie Mediheal to numer jeden w Korei. Popularność zdobywają również w Europie. Nie trzeba było zatem długo czekać, aby pojawiły się także w Polsce. W szybkim tempie zyskały miano kultowych - obecnie sięgają po nie kobiety w różnym wieku, w tym także znane i cenione sławy! Za co pokochały maski Mediheal?

Kosmetyki których używają gwiazdy!

Kobiety zajęte, zapracowane i ambitne. Kobiety, które lubią nowe projekty i chętnie stawiają czoła nowym wyzwaniom. Kobiety, które w tym zabieganiu nie zawsze mają czas dla siebie, ale chcą dobrze wyglądać. Kim są?

Polskie gwiazdy telewizji i internetu. To one w życiowym i zawodowym biegu myślą o fanach, dla których często stanowią autorytet. To dla nich, ale przede wszystkim też dla siebie, chcą dobrze wyglądać i mieć zadbaną cerę. Jaki znalazły na to sposób?

To proste! Sięgnęły po skuteczność koreańskiej kosmetologii. Wybrały maski nr 1 w Korei, które gwarantują im świetny wygląd - maski Mediheal.

Maski w płachcie stały się doskonałym rozwiązaniem na szybkie nawilżenie, regenerację czy odświeżenie skóry na planie, między castingami, spotkaniami i rolami, które odgrywają.

Znane i wpływowe kobiety, które sięgają po maski Mediheal

Po maski Mediheal sięgnęła m.in. Kasia Dziurska kobieta sportu i zdrowego trybu życia, która wie jak ważne jest to co jemy, ale również zdaje sobie sprawę, że skóra potrzebuje odpowiednich kosmetyków. Z pewnością docenia fakt, że maskę można mieć zawsze pod ręką i robić zabieg między treningami.

Kolejna z znanych kobiet, które chętnie korzysta z maseczek w płachcie Mediheal to Karolina Szostak – kobieta sportu, której sensacyjna metamorfoza zrobiła niesamowite wrażenie w świecie show biznesu. Dziś już nie tylko dba o dietę, ale korzysta z masek Mediheal, kiedy jej skóra potrzebuje odświeżenia.

Jedna z najbardziej zabieganych kobiet Polsatu - Paulina Sykut – Jeżyna także często sięga po produkty Mediheal. Taniec z Gwizdaniami, Twoja twarz brzmi znajomo, prognoza pogody każdego dnia i do tego rola mamy sprawiają, że czasu na totalny relaks i dbanie o skórę ma mało. U Pauliny maski Mediheal sprawdzają się idealnie przed wieczornym występem, ale także po zmyciu ciężkiego, scenicznego makijażu.

Dołącz do grona gwiazd i wybierz maski Mediheal

Mediheal słynie z tego, że jest blisko gwiazd. W Korei maski polecają wokaliści k-popowych zespołów, takich jak BTS czy AESPA, a w Polsce oprócz Karoliny Szostak, Pauliny Sykut -Jeżyny, Kasi Dziurskiej i Katosu sięgnęły po nie również Tamara Gonzalez Perea, Julia Wieniawa, Viva-a-Viva, laureatki Miss Polonia i Klaudia Łańcucka, zanana jako Klaudia Cukier -Puder. Także i Ty możesz dołączyć do tego grona. Maski Mediheal są przystępne cenowe i zapewniają świetne rezultaty.

Bądź na bieżąco i oglądaj gwiazdorskie doświadczenia z maskami Mediheal.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
pixel