Innowacyjne składniki

Płachty do zadań specjalnych

Płachty do zadań specjalnych

Każda cera zasługuje na wyjątkową pielęgnację. Co jednak zrobić, gdy klasyczne kosmetyki nie radzą sobie z odpowiednim nawilżeniem i odżywieniem skóry? W takich przypadkach warto skorzystać z maseczek w płachtach do zadań specjalnych! Redukcja zmarszczek i przebarwień, precyzyjne oczyszczenie, a może efekt liftingu twarzy? Niezależnie, które z tych działań jest Twoim priorytetem, nasze płachty do zadań specjalnych stoją na posterunku dogłębnej pielęgnacji! 

Czytaj więcej
Co łączy maski w płachcie i koreański zespół BTS?

Wydaje Ci się, że maseczki w płachcie i jeden z najpopularniejszych zespołów k-popowych na świecie nie mogą mieć ze sobą wiele wspólnego? Wręcz przeciwnie! To, co ich łączy to przede wszystkim ogromna renoma i uwielbienie fanów. Maski w płachcie to koreańskie must-have codziennej pielęgnacji twarzy. Natomiast BTS gości na playlistach koreańskich, europejskich czy amerykańskich nastolatków bez względu na porę dnia i roku! Mediheal połączył ze sobą te dwa światy, tworząc limitowaną serię masek w płachcie Mediheal BTS Edition.

 
Czytaj więcej
Przywróć równowagę wrażliwej skórze

Cera wrażliwa jest bardzo podatna na podrażnienia. W związku z tym do jej codziennej pielęgnacji należy stosować kosmetyki, które powinny być łagodne dla skóry. Krem do cery wrażliwej i inne produkty pielęgnacyjne nie mogą zawierać alkoholu, silnych detergentów oraz alergenów, a także środków konserwujących. 

Czytaj więcej
Jak skutecznie nawilżać skórę twarzy?

Regularne nawilżanie twarzy jest niezbędne, aby skóra pozostała jędrna i odżywiona. Wynika to z nadrzędnego znaczenia wody w procesie budowy włókien elastynowych i kolagenowych. To właśnie te włókna sprawiają, że skóra jest sprężysta. Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry twarzy jest również niezbędne do prawidłowego funkcjonowania płaszcza hydrolipidowego. Jest to naturalna bariera ochronna skóry twarzy, która izoluje organizm od szkodliwych czynników zewnętrznych.

Czytaj więcej
pixel