Wyjątkowe płachty

Maski w płachcie - czyli kosmetyczny must-have!

Maski w płachcie - czyli kosmetyczny must-have!

Marzy Ci się nienaganna cera, pozbawiona przebarwień i wyprysków? Aby osiągnąć ten cel, musisz dostosować codzienną pielęgnację do swojego typu skóry. Jednak samo oczyszczenie i nawilżenie twarzy przy pomocy zwykłych kosmetyków może być niewystarczające. Przekonaj się, dlaczego maseczki w płachcie to absolutny must-have w Twojej kosmetyczce!
Czytaj więcej
Płachty do zadań specjalnych

Każda cera zasługuje na wyjątkową pielęgnację. Co jednak zrobić, gdy klasyczne kosmetyki nie radzą sobie z odpowiednim nawilżeniem i odżywieniem skóry? W takich przypadkach warto skorzystać z maseczek w płachtach do zadań specjalnych! Redukcja zmarszczek i przebarwień, precyzyjne oczyszczenie, a może efekt liftingu twarzy? Niezależnie, które z tych działań jest Twoim priorytetem, nasze płachty do zadań specjalnych stoją na posterunku dogłębnej pielęgnacji! 

Czytaj więcej
Co łączy maski w płachcie i koreański zespół BTS?

Wydaje Ci się, że maseczki w płachcie i jeden z najpopularniejszych zespołów k-popowych na świecie nie mogą mieć ze sobą wiele wspólnego? Wręcz przeciwnie! To, co ich łączy to przede wszystkim ogromna renoma i uwielbienie fanów. Maski w płachcie to koreańskie must-have codziennej pielęgnacji twarzy. Natomiast BTS gości na playlistach koreańskich, europejskich czy amerykańskich nastolatków bez względu na porę dnia i roku! Mediheal połączył ze sobą te dwa światy, tworząc limitowaną serię masek w płachcie Mediheal BTS Edition.

 
Czytaj więcej
Jak skutecznie nawilżać skórę twarzy?

Regularne nawilżanie twarzy jest niezbędne, aby skóra pozostała jędrna i odżywiona. Wynika to z nadrzędnego znaczenia wody w procesie budowy włókien elastynowych i kolagenowych. To właśnie te włókna sprawiają, że skóra jest sprężysta. Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry twarzy jest również niezbędne do prawidłowego funkcjonowania płaszcza hydrolipidowego. Jest to naturalna bariera ochronna skóry twarzy, która izoluje organizm od szkodliwych czynników zewnętrznych.

Czytaj więcej
Maska w płachcie – hit koreańskiej pielęgnacji

Maseczka na twarz to jeden z elementów codziennej pielęgnacji, który w zależności od właściwości kosmetyku, pozwala nawilżyć skórę, poprawić jej elastyczność czy zredukować przebarwienia. Coraz częściej maski klasyczne, w kremie, są zastępowane kosmetykami w innej formie. Prym pod tym względem wiedzie maska w płachcie. Jak właściwie działa i co sprawia, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem? I dlaczego bywa nazywana hitem koreańskiej pielęgnacji?

 
Czytaj więcej
pixel