O nas

EURUS Sp. z o. o. od 2008 roku wprowadza na polski rynek kosmetyczne marki z całego świata.
Jest wiodącym importerem i dystrybutorem w branży kosmetycznej, a wzrost pozycji rynkowej firmy jest efektem uważnej obserwacji trendów konsumenckich i szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów.
EURUS Sp. z o. o. współpracuje tylko ze sprawdzonymi, rzetelnymi producentami, oferując wyłącznie oryginalne i przebadane produkty. Celem firmy jest dostarczanie polskim konsumentom najwyższej jakości, ciekawych, innowacyjnych kosmetyków, w tym szerokiej oferty produktów naturalnych.

MEDIHEAL – jest jedną z marek wprowadzonych na polski rynek przez Eurus sp. z o.o. w 2018 roku jest  to lider koreańskim rynku wśród masek w płachcie do pielęgnacji twarzy. Marka oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych i skutecznych produktów, zaspokajających wszystkie potrzeby skóry.
Właścicielem marki MEDIHEAL jest firma L&P Cosmetic z siedzibą w Seulu. Oh Sub Kwon – prezes firmy – z przemysłem kosmetycznym związany był od dziecka. Jego matka w roku 1969 założyła i przez wiele lat prowadziła firmę Wangsaeng Chemical, w której Oh Sub Kwon poznawał tajniki branży kosmetycznej. Tworząc L&P Cosmetic wykorzystał dziedzictwo firmy matki i z wielkim sukcesem zbudował własną, specjalizującą się w maskach w płachcie.
MEDIHEAL wykorzystuje wysokorozwinięte technologie i najlepsze na świecie składniki aktywne, by tworzyć innowacyjne, profesjonalne maski w płachcie do pielęgnacji twarzy. Nad formułami pracują wybitni koreańscy lekarze dermatolodzy oraz kosmetolodzy, a w produkcja to najwyższa jakość technologia.
Wszystkie produkty MEDIHEAL są wprowadzane na polski rynek zgodnie z przepisami UE,. Są przebadane dermatologicznie i nie testowane na zwierzętach. Do ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne, skuteczne składniki oraz oparte na najnowszych technologiach płachty, zamykane w sterylnych opakowaniach.

Informacje dla dystrybutorów https://www.eurus.com.pl/marka/mediheal/

pixel